HAKKIMIZDA

Yapı ve İnşaat sektöründe 1992 yılından bu yana hizmet veren firmamız, 1 Ocak 2006 tarihinde kurumsallaşıp ``Tarakçıoğlu Yapı Sistemleri ve Kalıp Sanayi Ltd. Şti.`` ünvanını alarak ticari faaliyetlerine hız kesmeden günümüze kadar devam etmiştir. Öncelikli çalışma prensibimiz müşterilerimizden gelen taleplere zamanında, kaliteden ödün vermeden cevap verebilmek ve onlarla geleceğe dönük iş ilişkisi kurup alışverişimizin devamlılığını sağlayabilmektir.

Başta Adana ve güney bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ile K.K.T.C. ve Irak gibi komşu ülkelerde referansları olan firmamız 2000m2 kapalı, 3600m2 açık alanda yıllık 1300 ton iskele ve kalıp çeşitleri üretimi kapasitesine sahiptir. Hedefimiz; makine parkımızı ve çalışan kadromuzu daha da genişletip kapasitemizi artırabilmektir.

Başlıca üretim politikamız; gelişen teknolojiden yapı sektörüne düşen payı son noktasına kadar takip edip, müşterilerimize daha kaliteli ürünü, daha kısa sürede, daha uygun fiyata sunmaya çalışmaktır.

MİSYONUMUZ

TFH İnşaat olarak yaşam kalitenizi üst seviyeye taşıyarak, yeşil alan ile sizlere modern yaşamın içinde, doğal hayatın kapılarını aralıyoruz.

VİZYONUMUZ

Size ve sevdiklerinize son derece güvenli bir ortamda, her detayın düşünülerek tasarlandığı, sosyal alanları ile yaşam kalitenize uygun keyifli ve huzurlu bir dünya kurmak.